نتایج جستجو برای عبارت :

که عشق آسان نمود اول!!!!

آسان چت
جهت چت در چت روم آسان و چت بدون عضویت  از طریق کلیک بر روی تصویر زیر وارد چت آسان شوید
چت آسان

آسان چت , ساده چت , روم آسان , چت بدون عضویت , چتروم آسان , سایت آسان چت , وبلاگ آسان چت , گروه تلگرام آسان چت , آسان چت اصلی , چت روم بدون عضویت , چت کردن آسان , آدرس جدید آسان چت , سایت جدید آسان چت

چت|آسان
چت روم|آسان
چت روم باران عشق , باران چت , سون چت , ساده چت اصلی , آدرس یاب آسان چت
در یک روز گرم بهاری هوای دلم ابری است .... 
ابرهایی که با احساس بارور شده اند ....
دلم برای ماندن در مسیر احساس، از هر لحظه آماده تر است ...
همچون صیدی که بی تاب شکار شدن باشد میخوام بگریزم از شکارچیان خوش رنگ ....
راهم آسان نیست ولی تو هستی ....
پس آسان است ....
درد زیاد است ولی دوا هست ....
پس آسان است ...
دیو هست ولی فرشته بسیار است ....
پس آسان است ....
آسان چت
برای چت آسان و بدون عضویت وارد بهترین چت روم فارسی شوید
برای ورود به چت روم اسان روی تصویر زیر کلیک کنید

آسان چت قدیمی , سون چت , چت روم باران عشق , چت روم موبایل , چت باران
برای ورود به چت روم روی تصویر بالا کلیک کنید
چت|آسان
تی‌تی عزیزم!آدم‌ها یک «بود» دارند و یک «نمود». ما اکثر اوقات شیفته یا حتی متنفر از «نمود» آدم‌ها می‌شویم بدون اینکه به«بودشان» اجازه رونمایی بدهیم. «بود» همیشگی‌ست، اما «نمود» یکی در میان است. بودن‌ها را ببین و چندان درگیر نمودها نشو.
الان رابطمون درسته که مصداق این بیت خواجه ی شیرازه 
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها
 اما،
رابطه ساختنیه
مثل دوست داشتن نیست...
دوست داشتن یکی اگر رفت تو قلبت،
دیگه هیچوقت نمیتونی بیرونش کنی
جوری که انگار از اول بوده...
اما رابطه نه،
ممکنه خراب بشه،
درست بشه،
شکلش عوض بشه،
میشه حتی دیگه نباشه،
اما دوست داشتن با رابطه فرق داره
دوست داشتن تاریخ انقضا نداره...
یا حبیب من لا حبیب له
گفتم کجا برم؟ گفت بیا برو‌ پیش محدثه! بچمون عاشقه!!! :))

دلم نمی خواد بهش صدمه بزنم پس زیاد هم اجازه نمیدم صمیمی بشه، این دفعه سعی کردن جدی تر برخورد کنم. فقط وقت آزادشون تو‌جمع بچه ها شوخی کردیم و خاطره گفتم و شنیدم... 
بخش وسیعی از کشاورزی ایران را اراضی زراعی تشکیل می دهند که به طور تقریبی حدود 11 میلیون هکتار به صورت فعال زیر کشت می باشد و از این بین حدود 7 میلیون هکتار آن زیر کشت گندو و جو می باشد. 
در بخش مکانیزاسیون نیز شرح داده شده که کل کمباین های کشور حدود 17700 و تعداد تراکتورهای حدود 480000 دستگاه می باشد. 
با در نظر گرفتن سطح اراضی زیر کشت گندم و جو و تعداد کمباین ها میتوان میزان ترافیک درخواست کمباین در فصل برداشت را تجسم نمود. البته لازم به ذکر است که ای
الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولهاکه عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها
به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشایدز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها
مرا در منزل جانان چه امن عیش چون هر دمجرس فریاد می‌دارد که بربندید محمل‌ها
#حافظ
سالی معطر به رایحه ظهور قرین آرامش و شادی و موفقیت و سلامتی برای همه هموطنان عزیز آرزومندیم.

عیدی آسان رایان در سال۹۹
%۳۰ + %۱۰۰ تخفیف 
با سفارش هاست از طریق آسان رایان علاوه بر ۳۰% تخفیف ، دامنه رایگان ir از آسان رایان عیدی بگیرید.

کد تخفیف : nowruz99

به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.asanrayan.com

سالی معطر به رایحه ظهور قرین آرامش و شادی و موفقیت و سلامتی برای همه هموطنان عزیز آرزومندیم.

عیدی آسان رایان در سال۹۹
%۳۰ + %۱۰۰ تخفیف 
با سفارش هاست از طریق آسان رایان علاوه بر ۳۰% تخفیف ، دامنه رایگان ir از آسان رایان عیدی بگیرید.

کد تخفیف : nowruz99

به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.asanrayan.com/aff.php?aff=

ـ
آروزی آسان رایانی ها سلامتی و موفقیت در سال جدید برای همه هموطنان عزیز♥️
#عیدی‌آسان‌رایانی‌ها
         %30 ➕ %100 تخفیف
با سفارش هاست علاوه بر ۳۰% تخفیف، یه دامنه رایگان آی آر عیدی بگیر از آسان رایانی ها.
#کدتخفیف←nowruz99

asanrayan.com/cart.php

برای یادگیری آسان ریاضی چکار کنیم
روش های یادگیری آسان در ریاضی چیست؟ چگونه می توان در درس ریاضی پیشرفت کرد؟
برخلاف تصور ذهنی خیلی از دانش آموزان، ریاضی از دروسی است که اگر راه
درست خواندن آن را فراگیرند، جالب و لذت بخش می باشد. ریاضی در پرورش ذهن
دانش آموز و آموزش چگون اندیشیدن به او کمک می کند. بیش از نیمی از دانش
آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی در درس ریاضی مشکل دارند.
روشهای یادگیری آسان در ریاضی
موارد زیر جزء روش های یادگیری آسان در ریاض
و هرچه بود تلخی و نفرت بود. نفرت؟ چرا نفرت؟ تلخی بس است. نفرت که چیزی نیست. نفرت را آسان می‌توان رد کرد. آسان می‌توان بخشید، آسان می‌توان بخشود، اما نمی‌توان که فراموش کرد. چشم پوشیدن، حتی محبت مجانی، این حتی وظیفه است. ولی تلخی. آی تلخی، تلخی. وقتی که روح تلخ می‌شود، تلخ می‌ماند. کاری نمی‌توانی کرد. تلخی انگ است. داغ است و مُهر و نشانه‌ست. می‌ماند. می‌شود هویت انسان. مانند رنگ چشم. هرچند رنگ چشم دنیا را رنگی نمی‌کند. ولی تلخی... تلخی. تلخی تص
لغو پروازهای ایران به ترکیه

پیرو شیوع ویروس کرونا در ایران ترکیه در ابتدا ورود ایرانیان به کشورش را منوط به داشتن گواهی سلامت کرد.اما ناگهان  اعلام نمود :ورود مسافران ایرانی را تا اطلاع ثانوی به خاک این کشورممنوع بوده و کلیه پروازهایش را لغو نمود و درصورت ورود هر ایرانی به خاک این کشور تا 14 روز قرنطینه میشود.
تنها پروازهما(ایران ایر )برای بازگرداندن ایرانیان در این مسیر تا 9 اسفند برقرار بوده وترکیش ایرلاین نیز تا 15مارچ پروازهایش را لغو ن
قابلیت‌های سقف کاذب

نصب از پائین ( وقتی که فاصله ی پشت سقف کاذب کم است )
نصب در سطوح بزرگ، یکپارچه، قوسی، ...
دمونتاژ و مونتاژ مجدد
دسترسی آسان به پشت سقف کاذب (متحرک بودن )
عدم دسترسی به پشت سقف کاذب (ثابت بودن )
گردش جریان هوا به داخل سقف کاذب ( باز بودن ) = حفظ حجم ساختمان علی رقم کاهش ظاهری ارتفاع سقف کاذب
عدم گردش جریان هوا به داخل سقف کاذب ( بسته بودن ) = ایزوله کردن و کاهش حجم ساختمان در اثر کم کردن ارتفاع سقف کاذب
تامین مواد اولیه آسان
جابجا
اکثر مشکلات را دور زدم و حتی از مواجه شدن با آن ها گریختم
راه آسان تر را انتخاب کردم و دنبال میان بر گشتم
اما
حال که گذشته را مرور می کنم
می بینم جاهایی که بین راه آسان تر و سخت تر، راه سخت تر را رفتم
هم چیزهای زیادی یاد گرفتم
هم آدم دیگه ای شدم
حتی در حد پیاده روی نسبت به استفاده از ماشین
10 راه های آسان برای بلافاصله نگاه شیک تر
به دنبال شیک تر همیشه در مورد پوشیدن trendiest ، گران ترین لباس ، و یا تسلط بر برخی از ترفند شیک پیچیده است. گاهی اوقات آن را به آسانی به عنوان فقط در پیراهن خود را به درون و یا پرتاب در یک
ادامه مطلب
مدیرعامل کانون جوان با اهداء لوح، انتصاب آقای غلامرضا شعبانی بهار به ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، را تبریک عرض نمود و از خداوند منان برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمود.

همچنین حسین کریمی با اهداء لوح از زحمات آقایان دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، امید ریاحی مدیر دارو و تجهیزات پزشکی درمانگاه خاتم الانبیاء(ص)، مهندس سیدمحمود ارجمند حسینی دهیار روستای شهرستان بخش سنگر تقدیر و تشکر نمود. 
مدیرعامل کانون جوان با اهداء لوح، انتصاب آقای غلامرضا شعبانی بهار به ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، را تبریک عرض نمود و از خداوند منان برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمود.
همچنین حسین کریمی با اهداء لوح از زحمات آقایان دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، امید ریاحی مدیر دارو و تجهیزات پزشکی درمانگاه خاتم الانبیاء(ص)، مهندس سیدمحمود ارجمند حسینی دهیار روستای شهرستان بخش سنگر تقدیر و تشکر نمود. 
شرکت ایران والپست در راستای اجرای نوین مهار دیوار های غیر سازه ای به روش مش الیاف توسط مولفین پیوست ششم استاندارد 2800 اقدام به شروع طراحی و اجرای این روش در سال 1398 نمود.
این روش یکی از بهترین روش های مهار دیوارهای غیر سازه ای بر اساس نتایج آزمایشهای صورت گرفته بر روی نمونه های واقعی تست شده بر روی میز لرزه مرکز تحقیقات راه و شهرسازی تهران بوده که با توجه به اقتصادی بودن و اجرای سریع و آسان، در مهار کلیه دیوار های بلوکی بهترین پیشنهاد می باشد.
فوم بتن به بتنی میگویند که  با کاربری بالا در صنعت ساختمان سازی که می توان با رعایت اصول تولیدی و به کارگیری مناسب، از آن در پروژه های ساختمانی استفاده نمود. امروزه در بیشتر کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. این بتن علاوه بر داشتن خواص معمولی بتن در حد مطلوب، دارای ویژگی های دیگری نظیر وزن مخصوص کم و مقاومت فشاری مطلوب نیز می باشد.
فوم بتن پوششی سبک و بسیار مقاوم که برای مصارف گوناگون در صنعت ساختمان مورد استفاده میباشد. فوم بتن ترکیب از س
انقلاب دوباره است این. و امری صعب و مستعصب می باید باشد. نمونه اش بلاهایی که سر تشییع کنندگان آمده! 
از اصفهان راه افتادند بیایند برای تشییع هشتاد کیلومتری تهران در اوج سرما ماشین خاموش کرد. با بدبختی درآمد یک ماهشان را هزینه کردند و همین طور دو روز و نصفی از تعطیلی نداشته شان را تا فقط خودشان را به اندکی از سیاهی های تشییع گره بزنند!
یا توی پله های مترو که داشتند خفه میشدند
یا این پادرد بی سابقه که خودم منتش را هم دارم  و به جانم افتاده....
(اینه
آیا به دنبال یک کار نیمه وقت آسان هستید؟ این که آیا شما شغل دوم را می خواهید که از اولین کارتان راحت تر باشد ، در مدرسه هستید و می خواهید در حالی که هنوز وقت خود را برای تحصیل ، کار در آخر هفته دارید ، مقداری پول اضافی کسب کنید یا به سادگی می خواهید درآمد خود را با یک کار پاره وقت که نیست بیش از حد استرس زا ، گزینه های زیادی در دسترس است.
ادامه مطلب
5 ترفند کامپیوتری که حتما به کارتان می آید 
گاهی اوقات در انجام کارهای کامپیوتری با به کار بردن ترفندهایی می توان شمار زیادی از دشواری های بوجود آمده را حل نمود. در این مطلب قصد داریم 5 ترفند دیجیتالی را به شما تعلیم دهیم که احتمالاً با بعضی‌های انها آشنا باشید و با بعضی‌ها هم نه! چیزی که مهم هست این هست که ترفندها یکسری کارها را برای شما آسان‌تر خواهند کرد، پس توصیه میکنیم که در ادامه‌ی این پست را همراهی کنید.

ادامه مطلب
پمپ آب کوچک لئو مدل ACM75
شرکت لئو یکی از تولید کنندگان مطرح و بزرگ چینی متشکل از چند کارخانه است که در زمینه تولید انواع پمپ آب کوچک در حال فعالیت است. یکی از افتخارات لیو این است که به عنوان اولین تولید کننده پمپ توانست سهام خود را وارد بورس چین نماید. امروزه محصولات این شرکت به بیش از 120 کشور دنیا صادر می شود. که بالای 60% از محصولات آن به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می گردد.
پمپ خانگی ساخت کشور چین از نوع بشقابی است که برای پمپ کردن مایعات س
قبلا در مورد دیپلم سریع و گواهینامه مهارت مقالاتی را منتشر کرده‌ایم و در این مقاله می‌خواهیم در مورد دیپلم آسان و سریع صحبت کنیم
اگر تا کنون اقدام به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش ویا ارشاد نکرده‌اید،
آسانترین راه سپری کردن 54 واحد عمومی و 42.5 واحد مهارتی نسبت به رشته انتخابی می‌باشد.
مجتمع آموزشی سپنتامهر یک بستر آسان برای دریافت دیپلم رسمی فراهم کرده و

می‌توانید بدون پیش‌دانشگاهی وارد دانشگاه شوید
ادامه مطلب بصورت کامل در مقاله
اصلا گور پدر هر چه خیر و مصلحت و آینده است!
وقتی دو نفر میخواهند به هم برسند، بگذار برسند!
تهش این است که میفهمند نمیشود و جدا میشوند دیگر. غیر از این است؟
به ما چه که انتهای این راه بن‌بست است!
به ما چه که آن دو از زمین تا آسمان فرق دارند!
تا بوده همین بوده! آدمی تا خودش تجربه نکند، درس نمیگیرد.
وقتی با گذشت چند سال و با وجود ازدواج، هنوز بگویند: «نگذاشتند که ما به هم برسیم»
وقتی هر چه بگویی و دلیل بیاوری به خرجشان نرود که نرود؛
بگذار به سنگ بخورد
قبلا در مورد دیپلم سریع و گواهینامه مهارت مقالاتی را منتشر کرده‌ایم و در این مقاله می‌خواهیم در مورد دیپلم آسان و سریع صحبت کنیم
آسانترین راه سپری کردن 54 واحد عمومی و 42.5 واحد مهارتی نسبت به رشته انتخابی می‌باشد.

ادامه مطلب بصورت کامل در مقاله
به نام خالق هستی
با سلام و عرض خوش آمد به اعضای محترم; اولین و بزرگترین مرکز کسب درآمد از سهامی مشارکت با نام سهام فکس از مورخه 22 تیر 1397 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

سهام فکس به مدیریت گروه فکس با هدف ایجاد بستری آسان و مطمئن جهت کسب
درآمد بدون نیاز به فعالیت و کلیک روزانه با سهامی کاملا محاسبه شده بر
اساس میزان درآمد پروژه های گروه فکس ایجاد شد.
از همین حالا کسب درآمدی شیرین برای تمامی اعضای خود آرزومندیم.
تیم پشتیبانی گروه فکس
بزرگ شد...
حُرمت گذاشت هر که به زهرا(س) بزرگ شداندازه‌ی تمام دو دنیا بزرگ شد
در وادی حسین هرآن که قدم گذاشتقطره ولی به وسعت دریا بزرگ شد
مجنون خلوص داشت اگر ماندگار ماندمجنون بزرگ شد که لیلا بزرگ شد
اینجا ادب مسیر رسیدن به قُلّه هاستسَر خَم نمود حضرتِ  حُر  تا بزرگ شد
او سجده کرد و قبله‌ خود را عوض نمودتیره نماند و چون شب یلدا بزرگ شد
آغوش وا نمود و پذیرفت توبه رادر پیش خلق بیشتر آقا بزرگ شدحُرّ پیر وادی همه‌ اهل توبه استبر اهل توبه مُرشد و با
ازدیاد محبت: والف بین قلوبهم لو انفقت ما فی الارض جمیعا ما الفت بین قلوبهم ولکن الله الف بینهم انه عزیز حکیم ((70))
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه بخواند الله بر او در  روزیش وسعت دهد و الله پرونده او را به دست راستش دهدو حساب او آسان شود . هرکه این سوره را بخواند جان دادنش آسان شود واگر بشوید و آبش را بیاشامد هر دردی که در شکم یا دهن او باشد یا هر ترسی که داشته باشد بر طرف شود واگر دهان طفل را به آن آب بشویند دندانش آسان در آید و درمان بیچاره با ده با
لیست دندانپزشکان شیراز
آیا تا حالا دنبال لیست دندانپزشکان شیراز بوده اید؟ ما در این مقاله قصد داریم برای دسترسی آسان به لیست دندانپزشکان شیراز آدرس، شماره تماس و اسم پزشکان دندانپزشک در شیراز را برای شما به اشتراک بگذاریم. دندانپزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن
پسرِ مادر صد و هشتاد و سه روزه شده است. یعنی پایان شش ماهگی و آغاز نیم سال جدید زندگی اش. نمی دانم زود گذشت یا نه. نمی دانم سخت گذشت یا آسان. نمی دانم خوش گذشت یا ناخوش. با خودم که فکر می کنم می بینم زود گذشت ولی یادم نمی رود آن شب هایی که آرزو می کردم زودتر ساعت چهار صبح شود و پسرک خواب. شب هایی که شبش کش می آمد و صبحش برای آمدن ناز و عشوه. با خودم که فکر می کنم به این نتیجه می رسم آسان بود اما یادم نمی رود ترس و دردهایی که کشیده ام. شادی ها و خوشی هایی
آموزش سریع و آسان SPSS در تحلیل داده هاگروه مولفان:مهدی کلانتری (نویسنده) | شهرزاد گراوند (نویسنده) | احمد خالقی لکموج (ویراستار)ناشر:پریکادرباره کتاب:آموزش سریع و آسان SPSS در تحلیل داده ها عنوان کتابی است از مهدی کلانتری که در 100 صفحه و توسط انتشارات پریکا در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب اس. پی. اس. اس (فایل کامپیوتر) است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از مهدی کلانتری، کتاب‌های کاربرد Amos در مدل سازی معادلات ساختاری(پریکا)، روش ها
پسرِ مادر صد و هشتاد و سه روزه شده است. یعنی پایان شش ماهگی و آغاز نیم سال جدید زندگی اش. نمی دانم زود گذشت یا نه. نمی دانم سخت گذشت یا آسان. نمی دانم خوش گذشت یا ناخوش. با خودم که فکر می کنم می بینم زود گذشت ولی یادم نمی رود آن شب هایی که آرزو می کردم زودتر ساعت چهار صبح شود و پسرک خواب. شب هایی که شبش کش می آمد و صبحش برای آمدن ناز و عشوه. با خودم که فکر می کنم به این نتیجه می رسم آسان بود اما یادم نمی رود ترس و دردهایی که کشیده ام. شادی ها و خوشی هایی
الا یا ایها الساقی ادر کأسا و ناولها
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها
به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید
ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها
مرا در منزل جانان چه امن عیش چون هر دم
جرس فریاد می‌دارد که بربندید محمل‌ها
به می سجاده رنگین کن گرت پیر مغان گوید
که سالک بی‌خبر نبود ز راه و رسم منزل‌ها
شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل
کجا دانند حال ما سبکباران ساحل‌ها
همه کارم ز خود کامی به بدنامی کشید آخر
نهان کی ماند آن رازی کز
 جابر گوید امام باقر ع بمن فرمود  ای جابر خدا ترا از کاستی و تقصیر بیرون نبراد  شرح یکی از علما کوفه گوید یعنی خدا تو فیقت دهد که همیشه عبادتت را ناقص و خود را مقصر دانی 3 حضرت ابولحسن ع فرمود مردی در بنی اسراییل چهل سال عبادت خدا کرد وسپس  قربانی نمود و از او پذیرفته نشد با خود گفت این وضع از خودت پیش امد  وغیراز تو گناهکار نبست  امام فرمود خدای تبارک و تعالی باو وحی نمود که نکوهشی که از خود کردی از عبادت چهل سالت بهتر بود 
شرکت ابارا یکی از تولید کنندگان مطرح و بزرگ ژاپنی از سال 1912 در صنعت پمپ است. این برند با توسعه خطوط تولید خود در اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی و آسیا در مدت نزدیک به صد سال به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ در جهان تبدیل شده است. کیفیت، کارآیی، قابلیت اطمینان و قیمت مناسب از مشخصه های بارز این برند به شمار می رود.
پمپ آب کوچک ابارا PRA 0.50 ML
پمپ آب ابارا PRA ساخت کشورایران  از نوع محیطی است که برای پمپ کردن مایعات سرد و گرم و سیال های غیر خورنده
جهت انجام عملیات آب بندی استخر و سازه های هیدرولیکی میتوان از چسب آب بندی استخر sa12 استفاده کرد . عایق کاری استخر با چسب آب بندی استخر بسیار مقرون به صرفه میباشد و میتوان با هر بیست لیتری حدود ۵۰ متر مربع را پوشش داد و کاملا از آب بندی استخر اطمینان حاصل نمود . روش آب بندی استخر با چسب آب بندی استخر sa12 بسیار آسان میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش مواد آب بندی استخر و چسب آب بندی استخر تماس حاصل فرمائید.
۰۴۱۳۲۸۴۶۹۴۹ واحد فروش چسب آب بند
بهترین سایت پیش بینی،
سایتی با قالبی ساده و محیطی آسان،
شارژ حساب بسیار آسان،
شارژ حساب از درگاه بانکی داخلی،
واریز مستقیم پول به حساب شما،بدون هیچ دردسری..!
پیش بینی مسابقات بسکتبال و تنیس و...
لطفا از لینک زیر ثبت نام کنید:
www.winbet.com
با سلام و احترام
ان شاءالله در این وبلاگ مطالبی در مورد افغانستان عزیز و هرات باستان و رشته انجنیری سیول قرار داده خواهد شد.
امید است مفید برای عزیزان باشد.
با احترام
فرهاد حیدری
صادق حیدری
گروپ انجنیری برادران حیدری
یادگیری آسان انجنیری
افغانستان عزیز
هرات باستان
از جمله مزایای اجرای سقف کاذب به شرح زیر می باشند:

سقف کاذب قابلیت جا به جایی دارد و هزینه اجرای آن در مقایسه با تعمیر و بازسازی سقف اصلی ارزان تر خواهد بود.
این سقف نقش بسیاری در جذب صدا دارد بنابراین از انتقال سر و صدا بین طبقات جلوگیری می کند.
تعمیر سقف کاذب آسان است.
این سقف لوله ها و سیم کشی های رد شده در سقف اصلی را پوشش می دهد.
اجرای سقف کاذب نقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی دارد زیرا از هدر رفت انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می کند.
با
نرم افزار حسابداری ابزاری مهم برای مشاغل کوچک است. بیشتر صاحبان مشاغل کوچک ترجیح می دهند تمام یا بیشتر وقت خود را بجای تولید فاکتور یا ایجاد گزارش مالی، صرف تحویل محصولات یا خدمات خود به مشتریان کنند. اینجاست که یک راه حل با کیفیت مانند نرم افزار حسابداری آسان می تواند برای صاحبان مشاغل بسیار ارزشمند باشد.
ادامه مطلب
هوشمندانه پرداخت کنید. ساده، همیشه و همه جا. زمان انتظار برای استفاده از خدمات پرداخت باز هم کمتر شد! با برنامه رسمی آسان پرداخت ( آپ )، به سادگی و به شکلی امن، همه خدمات پرداختی که قبلا با شماره گیری #۷۳۳* در دسترس بودند، در کنار امکاناتی جدید و فوق العاده، با سرعتی بسیار زیاد و کاملا رایگان قابل استفاده اند.
ادامه مطلب
ثبت انواع موسسه  در شهر کرج
موسسه  چیست و چه خدماتی می توانند به مشتریان ارائه دهند در کشور ایران و در اداره ثبت هر شهر یا استان انواع موسسات متفاوتی بسته به نوع فعالیت اشخاص می توان ثبت نمود موضوع فعالیت  تمامی موسسات، غیر تجاری می باشد که این خود تفاوت موسسه با شرکتها را میرساند
در موضوع فعالیت شرکتها میتوان امور مربوط به تجارت و بازرگانی و واردات صادرات را به ثبت رساد بدون نیاز به مجوز خاصی  .ولی در موسسات غیر تجاری اکثر موضوعات فعالیت م
او گفت:زندگی چیست؟
گفتم همان که آدمی مزه آن را میچشد و آخر سر هم باآن وداع می کند.
گفتا: آسان است؟
گفتم زندگی کردن آسان و زندگی واقعی دشواراست.
بگفت:چرا با اینهمه سختی که داری زندگی را دوست داری؟
گفتم نه برای خود برای عشق است:)
هتل سه ستاره ساوین مشهد در سال 1397 افتتاح گردیده است. این هتل در خیابن امام رضا قرار گرفته و از مزایای آن می‌توان به دسترسی آسان به حرم مطهر رضوی، بازار رضا اشاره نمود. این هتل در هفت طبقه و 112 با اتاق با پسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

منبع : https://safar824.ir/hotel/HotelDetail/1001889
سنگ نما یکی از ابتدایی ترین مصالح ساختمانی میباشد که انسان برای ساختن ابزار و سرپناه و رفع نیاز خود از این مصالح استفاده میکند. مقاومت سنگ نمای ساختمانی باید فاقد هرگونه شیار ، رگه، ترک، خلل و فرج پوسیدگی و لایه های سست باشد و حتی المقدور رنگی یکنواخت داشته باشد. بطور کلی سنگ طبیعی را که دارای مقاومت کافی در شرایط جوی و رنگ جالبی باشد می توان در عملیات ساختمانی و به صورت سنگ لاشه، سنگ قواره، سنگ باربر، سنگ پلاک، سنگ درپوش، سنگ ستون و حتی به ص
جهت انجام عملیات آب بندی استخر و سازه های هیدرولیکی میتوان از چسب آب بندی استخر sa12 استفاده کرد . عایق کاری استخر با چسب آب بندی استخر بسیار مقرون به صرفه میباشد و میتوان با هر بیست لیتری حدود ۵۰ متر مربع را پوشش داد و کاملا از آب بندی استخر اطمینان حاصل نمود . روش آب بندی استخر با چسب آب بندی استخر sa12 بسیار آسان میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش مواد آب بندی استخر و چسب آب بندی استخر تماس حاصل فرمائید.
۰۴۱۳۲۸۴۶۹۴۹ واحد فروش چسب آب بند
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
گردنبند فیلادلفیا طب و صنعت
نکات قابل توجه در گردنبند فیلادلفیا طب و صنعت
هنگام بروز بیماری ها و صدمات مهره های گردنی یا ضایعات ایجاد شده در بافت نرم گردن، گردنبند طبی فیلادلفیا طب و صنعت ، به نا به تجویز پزشک مورد استفاده قرار می گیرد.
1- به دلیل قابل شستشو بودن گردنبند طبی فیلادلفیا طب و صنعت ، می توان با آب ولرم استحمام نمود.2- هنگام خواب با این گردنبند از بالشت استفاده نکنید.3- بعد از مدتی استفاده از آن، برخلاف ایجاد محدودیت حرکتی ، عادت
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
کاربرد پانل بر
کاربرد پانل بر : در هنگام شروع یک کار جدید در حوزه تولید پانل های چوبی و روکش دار که به دیوار و سقف کاذب معروف هستند و در محیط های داخلی ساختمان و منازل به کار می روند، شما نیاز به یک دستگاهی به نام پانل بر نیاز دارید تا پنل ها و صفحات چوبی را در اندازه های مشخص و مختلف ببرد.
کاربرد بیشتر این دستگاه در دکوراسیون های داخلی که از صفحات چوبی استفاده می کنند بیشتر است. دستگاه پانل بر در انواع متفاوتی وجود دارد و در برند های گوناگون معت
قفل ضد سرقت غیر قابل رویت و غیر قابل دسترس بی نظیر ساخت شرکت هیوندایی کره این امنیت را برای شما فراهم خواهد نمود
غیر قابل رویت و دسترس برای افراد غیر 
امنیت بالا با 250.000.000کد مختلف 
ظاهر زیبا و بدنه ی فلزی مستحکم 
کاربرد دو گانه ی برق و باطری 
دارای 4 ریموت کنترل و قابل افزایش تا 16 ریموت کنترل
نصب آسان وسریع 
برای دریافت این محصول بی نظیر و امنیت هرچه سریعتر منزل یا محل کار خود هرچه سریعتر تماس حاصل فرمایید 
09051577346 
علی حیدری 
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
بهترین سایت پیش بینی،
شارژ حساب بسیار آسان،
www.winbet.com
ژامبون ساز پلین اصل با استفاده آسان و کارایی بالا به شما اجازه می دهد که با استفاده
از مواد اولیه تمیز و سالم خوشمزه ترین انواع ژامبون را برای خود و
خانواده تهیه نموده و با خیالی راحت مصرف نمایید.

کافی است مواد اولیه مورد نظر خود را با انواع ادویه و مزه ها چرخ نموده
و داخل ژامبون ساز بریزید، درب آن را بسته و با استفاده از شاسی آن ها را
فشرده سازید، حالا باید داخل قابلمه آب قرار داده تا ژامبون کامل پخته شود.
نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد نم
تالار عروسی در غرب تهران ، زیباترین تالار عروسی غرب تهران ،تالار ازدواج آسان در غرب تهران ، تالار عروسی غرب تهران با قیمت مناسب ، بهترین و زیباترین تالار مجلل غرب تهران با بهترین قیمت و با کیفیت ترین غذاها 
جهت اطلاع از قیمت و اطلاعات بیشتر برای روزهای خالی لطفا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید.
سمت ملارد نرسیده به میدان جعفریه تالار مجلل تچرا
تلفن :
02165413301 - 02165413302 - 02165413303 فکس
ایمیل
info@talartachra.com
مواد لازم
اسپاگتی: ۴۵۰ گرم
روغن زیتون: ۱/۴ پیمانه
سیر: ۳ حبه
پیاز: ۱/۲ یک عدد، خلالی خیلی نازک (حدود ۱ پیمانه)
ادویه ایتالیایی: ۱ قاشق غذاخوری
نمک: ۱ قاشق غذاخوری
گوجه نگینی شده: ۴۰۰ گرم
فلفل دلمه سبز: ۱/۲ پیمانه خلال شده
فلفل دلمه قرمز: ۱/۲ پیمانه خلال شده
آب: ۳ پیمانه
سس مارینارا: ۲ پیمانه
ریحان: ۲ شاخه + مقداری برای تزئین
پنیر موزارلا: ۲ پیمانه
پنیر پارمزان رنده شده: مقداری برای سرو

طرز تهیه
۱. فر را با حرارت ۱۸۰ درجه سلسیوس روشن کنید.
۲. پاستای خش
مخاطب: زبان آموزان سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته
فرمت: کتاب، صوت، پی دی اف
محصول دانلودی خودآموز آسان – شامل مطالب ضروری برای افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند. (سلام و احوال پرسی، فرودگاه، هتل، رستوران، خرید، آرایشگاه و دکتر)
قیمت:36000تومان
برای سفارش در قسمت نظرات اعلام کنید.
هتل دو ستاره عقیق رضوی در فروردین ماه سال 1398 افتتاح گردیده است. از بهترین ویژگی های این هتل دسترسی آسان به حرم مطهر رضوی و اماکن گردشگری از جمله مدرسه و بازارچه عباس قلی خان، گنبد خشتی، خانه داروغه اشاره نمود. این هتل در دو طبقه و 45 باب اتاق با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

منبع : https://safar824.ir/hotel/HotelDetail/1001823
کنترلر الکترونیکی سرعت (گاورنر)
گاورنر های GAC  جهت حفاظت و کنترل دور انواع موتور و موتور های دیزلی و گازی می باشند.
از جمله مزیتهای گاورنرهای GAC  می توان به طراحی منحصر بفرد آن در حفاظت جابجایی قطب های باطری و توقف مطمئن (Fail - Safe) هنگام قطع ولتاژ باطری یا قطع سیکنال سنسور پیکاپ اشاره نمود.

امکانات 
قابلیت کارکرد به صورت ایزوله و پارالل
کنترل PID دقیق سرعت
نصب و راه اندازی سریع و آسان
کنترل با ضرایب قابل تغییر
طراحی شده جهت کارکرد در شرایط آب و ه
«هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد، تو او را خراب کردی.خدایا! به هر که و هرچه دل بستم، تو دلم را شکستی.عشق هر کسی را که به دل گرفتم، تو قرار از من گرفتی.هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم، در سایه‌ی امیدی و به خاطر آرزویی، برای دلم امنیتی به وجود آورم، تو یکباره همه را بر هم زدی و در طوفان‌های وحشت‌زای حوادث رهایم کردی، تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیری نداشته باشم و هیچ‌وقت آرامش و امنیتی در دل خود احساس نکنم.تو این چنین
بسم الله الرحمن الرحیم
سوره بقره کوهان قران است هر بار که در خانه خوانده شود شیطان تا سه روز به آن خانه وارد نشود ساحران به این سوره راه نیابند در جنگ خواننده این سوره امیر است در قیامت این سوره چتری شود بر سر شخص و از تابش آتش اورا نگه دارد خواننده این سوره در دنیا ارجمد و در آخرت سر بلند باشد اگر این سوره را به چشم خورده یا مصروع یا ترسیده یا فقیر یا دردناک آویزند از آن عبوب خلاص شود
الله ده چیز را دوست دارد و خود به آن مبادرت نموده
1. حمد را دوس
اسپری نانو کارشاین Nano Car Shine Spray

اسپری نانو کارشاین یکی از پرفروش ترین محصولات تولید شده توسط کمپانی گلوبال پریفر آلمان  در دنیا می باشد ، محصولی با قدرت براق کنند گی و جلا دهندگی بسیار زیاد که بر پایه  فناوری نانو تولید شده است . این محصول منحصر بفرد را میتوان راحت و آسان ، همانطور که در کلیپ این محصول ( داخل سایت ، اپلیکیشن و  CD ) نشان داده شده بدون داشتن هر گونه مهارت  و تخصص بر روی بدنه و قسمت های پلاستیکی انواع خودرو ها ، موتورسیکلت و دوچر
انجام امور عایق رطوبتی خانه در کرج و تهران: عایق رطوبتی: نفوذ رطوبت به عایق های حرارتی باعث کاهش خاصیت آن شده برای جلوگیری از این امرباید از عایق های رطوبتی استفاده نمود عایق های رطوبتی موادی هستند که از رسیدن رطوبت از یک طرف به طرف دیگر جلوگیری می کنند.انواع عایق های رطوبتی را میتوان به انواع ۱: گونی ۲: مواد آغشته به قیر 3: لاستیک 4: پلاستیک 5: انواع ضد زنگ تقسیم نمود.
ادامه مطلب
هر فردی هنگام سفر اولویت هایی دارد که با توجه به آن ها برنامه ریزی می کند؛
هم برای شهر مقصد و هم برای سپری کردن روزها طی سفر. اگر مقصد شهر بزرگی مانند
مشهد باشد صد در صد زمان بندی و دسترسی محل اقامت به اماکن دیدنی و جاذبه های
گردشگری بسیار هایز اهمیت است. در مشهد برای اکثر مسافران و زائران مهم است که از محل
اقامتشان به حرم مطهر و جاذبه های مشهد رفت و آمد آسان باشد. هتل های مشهد در
نقاطی از شهر هستند که بهترین دسترسی و آسان ترین مسیر تردد را به حرم
اغلب ما برای انجام کارها راه های سخت را انتخاب میکنیم .
زیرا فکر میکنیم برای امور مهم باید راه سخت را رفت !
و فراموش میکنیم که 
توان ما چقدر است 
انرژی مان محدود است
و شاید از عهده اش برنیاییم !
برای رسیدن به آرزوهای مهم و بزرگ لزوما نباید خودمان را بکشیم . میتوانیم آسان ترین راه را انتخاب کنیم بی آنکه هدف مان را فراموش کنیم .
معنی سخت کوشی افتادن عمدی در یک مسیر سخت نیست .
سخت کوشی میتواند با تلاش سخت برای یافتن آسان ترین راه که از عهده اش برمی آی
گردگیری آسان
چه خانه شما بزرگ باشد، چه کوچک. چه جنوبی باشد چه شمالی . آپارتمان باشد یا ویلایی در هر صورت به طور مرتب به گردگیری نیاز دارد. اگر همین حالا انگشت تان را روی
 میز تحریر فرزندتان یا روی صفحه تلویزیون بکشید خواهید دید که شاید همین حالا نیاز به یک گردگیری اساسی داشته باشید.

ادامه مطلب

ﺭﻭﺯ ﻣﺮﺪﺍﻥ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺴ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ، ﻣﺮﺪ ﺍﺯ ﺷﺦ ﺮﺳﺪ : ﺎ ﺷﺦ، ﻋﻠﻢ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺎ ﺛﺮﻭﺕ؟؟
ﺷﺦ ﻮﻥ ﺍﻦ ﺳﺨﻦ ﺑﺸﻨﺪ، ﺳﺨﺖ ﺑﺮﺁﺷﻔﺖ ﻭ ﺷﻤﺸﺮ ﺧﻮﺶ ﺍﺯ ﻧﺎﻡ ﺑﺮﻭﻥ ﺸﺪﻩ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﻮﻣﻮﻧ، ﻣﺮﺪ ﺴﺘﺎﺥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻪ ﺎﺭﻩ ﻧﺎﻣﺴﺎﻭ ﺗﻘﺴﻢ ﻧﻤﻮﺩ ﻭ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﻪ ﻫ ﺍﻻﻏ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺩﻭ ﺭﺍﻫ ﻋﻠﻢ ﻭ ﺛﺮﻭﺕ ﺮ ﻧﻨﻤﻮﺩﻩ .
ﻣﺮﺪﺍﻥ ﻪ ﺍﻧﺸﺖ ﺑﺮﺩﻫﺎﻥ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺷﺪﺕ ﺗﺮﺱ، ﺩﺭ ﻣﺰﺍﺟﺸﺎﻥ ﺣﺎﻟﺘ ﺧﺎﺹ ﺪﺪ ﺁﻣﺪﻩ ﺑﻮ
یکی از موضوعاتی که برای بسیاری از افراد در مسافرت مهم جلوه داده می شود، هزینه است. سفر به کیش نیز مانند سایر مسیرها از هزینه های مختلفی برخوردار است. یکی از این هزینه ها تهیه بلیط کیش است که بخش قابل توجهی از هزینه سفر را در بر خواهد داشت. بها بلیط کیش با توجه به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. با توجه به نکات بیان شده قیمت ثابتی را نمی توان برای بلیط کیش عنوان نمود. اگر تمایل دارید تا از قیمت های مختلف بل
باربری مشهد
باربری مشهد از جمله معتبرترین ترین و شناخته شده ترین شرکتهای باربری در شرق کشور محسوب می شود که حمل انواع بار به صورت درون شهری و برون شهری را بر عهده گرفته است. حمل بار از مشهد به سقز نیز از جمله این موارد به شمار می اید.
باربری آسان ارزان مشهد سقز
روزهای بسیار دور  ؛ پیرزنی بود که  ؛ هر روز با قطار از روستا برای  خرید مایحتاج خود به شهر می آمد ...
کنار پنجره می نشست  ؛ وبیرون را تماشا می نمود..
گاهی؛ چیزهائی از کیف خود در می آورد 
و از پنجره قطار به بیرون پرتاب می نمود 
یکی از مسئولین قطار کنار ایشان آمد و با تحکم پرسید که: پیرزن چکار میکنی؟!
پیرزن؛ نگاهی به ایشان انداخت و لبخندی مهربان گفت : من بذر گل در مسیر می افشانم 
آن مرد با تمسخر و استهزا  ، گفت  : درست شنیدم  ؛ تخم گل در مسیر می افشانی
راههای خرید آسان پرده :
برای خریدپرده در دنیای شلوغ و پر مشغله امروزی بهترین روش این است از طریق یک فروشگاه اینترنتی معتبر مانند فروشگاه اینترنتی اپو با یک کلیک وارد سایت فروش شده و پس از انتخاب و پرداخت الکترونیکی از درگاه امن،پارچه انتخاب شده شما توسط بخش دوخت به کارگاه دوزندگی هدایت و سپس پرده مورد درخواست شما آماده و توسط واحد پشتیبانی به آدرس مورد نظر ار سال میشود
ادامه مطلب
سلام به همه
در نسخه های 19 ، آخرین نسخه قابل دانلود برای عموم نسخه 19.3 هست و پچ های بعدی مانند 19.4 یا 19.5 و در زمان انتشار این مقاله 19.6 بصورت پچ در اختیار قرار دارند که باید از سایت support.oracle.com تهیه نمود.  به این پچها Release Update یا به اختصار RU می گویند.
امکانی وجود دارد که می توان بجای اینکه دیتابیس را ابتدا نصب و سپس پچ RU را روی آن اعمال کرد، همزمان با نصب اینکار را انجام داد و در زمان نصب صرفه جویی نمود  و همچنین از خطاهایی و مشکلاتی که ممکن است در زمان
ایران برندس سایت اطلاعات مشاغل شیراز می باشد که در آن مشاغل شیراز به صورت کامل ثبت می شوند و از بازدهی بالایی برخوردار می شوند. دسته بندی های متنوع مشاغل و ثبت آسان و بازدید بالا از مزایای سایت می باشد.
مشاغل به صورت کامل از جمله اطلاعات تماس ، گالری تصاویر ، نقشه گوگل آدرس ، متنهای تبلیغاتی و .... ثبت می شوند.
شانس دیده شدن در گوگل از طریق سایت بعد از مدتی هم وجود دارد.
تبلیغات آسان مجازی و پربازده و یک کارت ویزیت آنلاین را با هم می توانید داشته
نجد در زمان شیخ محمد بن عبد الوهاب: شرک همه جای نجد را گرفته بود، مردم با درخت و سنگ و قبور  تبرک می جستند و خرافه پرستی خیلی زیاد بود. و کسی نبود که آنها را از این خرافه باز دارد و شیخ محمد بن عبد الوهاب سعی کرد که آنها را از این بدعات و شرک دور بدارد اما آنها نمی کردند.
رفتن شیخ محمد بن عبد الوهاب برای حج: به قصد حج از عیننه خارج شد و بعد از فراغت با یک عالم بنام عبد الله بن ابراهیم بن سیف در مدینه ملاقات کرد و او  برای ادمه تبلیغ شیخ محمد بن عبد ال
✨﷽✨
پیامبر اکرم (ص)فرمودند
کسى که نمازهاى پنجگانه را در موقع خود اقامه کند و رکوع و سجود نماز را کامل بجا آورد خداى عزّ و جلّ ۱۵ خصلت به او عطا فرماید
۱. سه خصلت در دنیاعمر او را زیاد کند،مال و اموال او را زیاد کند،اولاد صالح او را زیاد کند.
۲. سه خصلت در موقع مرگاز ترس او را ایمن دارد،از هول مرگ ایمن دارد،او را داخل بهشت گرداند.
۳.سه خصلت در قبرسؤ ال نکیر و منکر را بر او آسان کند،قبر او را وسیع گرداند،درى از درهاى بهشت به روى او گشوده شود.
۴. سه خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها